Aktivace ESET Mobile Security/ESET Parental Control z Google Play se nezdařila

Autor: | Poslední úprava: 05.01.2022 17:01:42

Pokud jste si zakoupili a nainstalovali bezpečnostní produkt ESET Mobile Security nebo ESET Parental Control z internetového obchodu Google Play, ale aktivace se nezdařila, není nutné aplikaci odinstalovat. Zkontrolujte funkčnost připojení k internetu a postupujte podle následujících kroků pro vynucení aktivace produktu ze strany společnosti Google.

Poznámka:
Při zakoupení licence na Google Play obdržíte pouze potvrzení o platbě. Aktivaci produktu zajišťuje automaticky společnost Google, a proto neobdržíte licenční klíč pro manuální aktivaci produktu.

Najděte ID transakce zakoupeného produktu ESET Mobile Security/ESET Parental Control.
Toto číslo naleznete v Centru plateb Google v sekci Odběr a služby > Realizované nákupy, případně v potvrzovacím e-mailu.

ESET Mobile Security v Centru plateb Google

Číslo objednávky společně s vaším e-mailem, pod kterým jste zakoupili ESET Mobile Security/ESET Parental Control, vložte do níže zobrazeného formuláře.

  • Google Account Email – e-mailová adresa na níž jste produkt ESET zakoupili
  • Order number – číslo transakce
  • Confirm reCAPTCHA – zaklikněte v poli, že nejste robot


Formulář odešlete kliknutím na tlačítko Submit. K aktivaci zakoupené licence by mělo dojít během několika minut.

Je dobré vědět:
Pokud k aktivaci nedošlo, zašlete e-mail na adresu moc.tese@yalp. Zákaznická ani technická podpora společnosti ESET v České republice nemá přístup k licencím zakoupeným na Google Play. Pro vrácení platby využijte tento formulář. Pro zpracování dotazníku v češtině klikněte na nabídku v kolonce Language a vyberte Čeština

Štítky: KB2942, SOLN2942, aktivace ESET Mobile Security, ESET Mobile Security Google Play, peněženka, Google Wallet, ESET Parental Control