Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi:
Starší verze produktů ESET již nebude brzy možné provozovat na Windows 10, stejně tak aktuální produkty na systémech bez podpory SHA-2. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak otevřít hlavní okno nainstalovaného produktu ESET?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 14.05.2020 10:12:58

Program ESET se spouští automaticky při startu počítače, provádí kontrolu běžících aplikací, otevíraných souborů a v pravidelném intervalu stahuje také aktualizace. Za běžných podmínek se o něj nemusíte zajímat. Pokud potřebujete zadat licenční údaje, spustit kontrolu počítače na přítomnost virů nebo kontaktovat technickou podporu, můžete toto provést v hlavním okně aplikace.

Spuštění aplikace ESET ve Windows

Dvakrát klikněte na ikonu aplikace ESET v oznamovací oblasti vedle hodin. Pokud není ikona aplikace ESET v panelu viditelná, klikněte na šipku, která zobrazí nabídku dalších ikon.

Jak otevřít hlavní okno ESET ve Windows

 Pokud používáte starší verzi aplikace ESET, může ikona programu vypadat takto:

Jak otevřít hlavní okno ESET ve Windows


Hlavní okno aplikace ESET otevřete i dle následujících kroků v závislosti na vašem operačním systému:

» Mám Windows 10

» Mám Windows 8

» Mám Windows XP/Vista/7

» Mám macOS

Otevření programu ESET ve Windows 10

Klikněte na Start > ESET a vyberte položku ESET Security, případně ESET Endpoint SecurityESET NOD32 Antivirus nebo ESET Endpoint Antivirus v závislosti na produktu, který používáte.

Otevření programu ESET ve Windows 8

Stiskněte klávesy Win + Q a do zobrazeného vyhledávacího pole zadejte eset. Klikněte na ikonu s názvem produktu, který používáte.
V nalezených položkách poté klikněte na program ESET.

Jak otevřít hlavní okno ESET ve Windows 8

Otevření programu ESET ve Windows XP/Vista/7

Klikněte na Start > Všechny programy > ESET a vyberte položku ESET Security, případně ESET Endpoint SecurityESET NOD32 Antivirus nebo ESET Endpoint Antivirus v závislosti na produktu, který používáte.

Otevření programu ESET v macOS

Klikněte na ikonu aplikace ESET na ovládacím panelu a vyberte možnost Open ESET Cyber Security nebo Open ESET Cyber Security Pro.

Jak otevřít hlavní okno ESET na MacOS

Štítky: KB3152, KB3256, jak spustit ESET, hlavní okno programu ESET, jak otevřít ESET, hlavní okno, otevřít ESET, spustit ESET

Hodnocení článku (25 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc